Pływające dziecko

Zapisy na Rok Szkolny 2023/24

Witajcie miłośnicy wody i entuzjaści zdrowego trybu życia! Z radością ogłaszamy otwarcie zapisów na Rok Szkolny 2023/24 w naszej renomowanej Akademii Pływania Neptun. To czas, aby rozpocząć nową przygodę z wodą i pływaniem, oraz zapewnić sobie i swoim najbliższym aktywność, która dostarczy nie tylko radości, lecz również korzyści zdrowotne.

Akademia Pływania Neptun to więcej niż tylko nauka pływania – to miejsce, gdzie kształtujemy umiejętności, budujemy pewność siebie i rozwijamy pasję do sportu w wodzie. Nasza szkoła wyróżnia się nie tylko wysokim standardem nauczania, ale także pasją do tego, co robimy oraz troską o każdego ucznia.

Karta informacyjna Neptun

Dlaczego warto zapisać się do Akademii Pływania Neptun na Rok Szkolny 2023/24?

  1. Profesjonalna Kadra Instruktorów: Nasz zespół instruktorów składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają nie tylko bogatą wiedzę, ale przede wszystkim pasję do nauczania pływania. Dzięki ich zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego ucznia, nauka staje się nie tylko skuteczna, lecz również przyjemna.
  2. Bezpieczne i Nowoczesne Warunki: Centrum Sportu i Rekreacji w Korzennej jest wyposażony w najnowocześniejsze udogodnienia, zapewniając uczniom komfort i bezpieczeństwo podczas nauki pływania. Dbamy o każdy detal, aby proces nauki był jak najbardziej efektywny i satysfakcjonujący.
  3. Zajęcia Dostosowane do Poziomu Ucznia: Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z wodą, czy też chcesz doskonalić swoje umiejętności, w naszej szkole znajdziesz odpowiedni program nauczania. Indywidualne podejście do każdego ucznia sprawia, że nauka staje się efektywna i przyjemna.
  4. Różnorodność Opcji: Oferujemy szeroki wybór zajęć, które dostosowane są do potrzeb i preferencji uczniów. Od zajęć dla początkujących, przez treningi techniczne, aż po zaawansowane kursy pływackie – każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
  5. Radość i Satysfakcja: W Szkole Pływania Neptun stawiamy nie tylko na naukę, lecz również na radość i satysfakcję z osiąganych postępów. Nasze zajęcia są pełne pozytywnej energii i motywacji, co sprawia, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością.

Nie zwlekaj, dołącz do naszej społeczności i rozpocznij swoją przygodę z wodą już dziś! Zapisy na Rok Szkolny 2023/24 są już otwarte, więc nie trać czasu i dołącz do Akademii Pływania Neptun – miejsce, gdzie pływanie staje się pasją i stylem życia.